NOVINKY //

25.10.2013 Detaily XVII

Ahoj všichni,

kromě zprávy, že stále vznikají nové písně pro nové album, mám tu ještě jedno komerční hlásání. Již od této chvíle si můžete objednávat DVD + CD se záznamem akustického koncertu v klubu Roxy z 19.5.13. Je to vážně jízda! Nosiče koupite zde: http://www.vypsanafixa.cz/obchod/ a kdo preferuje elektronickou formu nebo streamování může zde: http://umusic.cz/microsites/vypsanafixag2.html . Pěkný poslech. A od příštího týdne zase koncerty!!!

Nezapomeňte VOLIT!!

Váš ředitel San Piego rec.

16.10.2013 Detaily XVI.

Ahoj všichni,

kluci pilují nové písně na příští album na víkendových soustředěních u Sečské přehrady, ale než album na jaře roku čtrnáctého vyjde, proběhne spusta jiných událostí.

Jako první bude 31.10.13 křest akustického DVD v divadle Dobeška. Zúčastní se i Supice se svou harmonikou a bude možno i zakoupit zmiňované DVD i s CD v jednom. Kapacita Dobešky je omezená a lístky se dají zakoupit zde: http://www.divadlodobeska.cz/program/121-vypsana-fixa.html A kdo váhá může se nechat přesvědčit zde: http://www.youtube.com/watch?v=S_0q2BHJc-8  a  http://www.youtube.com/watch?v=x6PmDdZBkZ0 

Jako další bude turné Kulttour s Visacím zámkem a dorážka Tugedrtůr s Mňágou, vybrat si můžete zde: http://www.vypsanafixa.cz/koncerty/

Kdo to vydržel až sem tak pro toho jedna pěkná písnička: http://www.youtube.com/watch?v=2t_lb1t61Fk 

Zdraví

Váš ředitel San Piego rec.

stáhnout album

Ahoj lidi!

Tady si můžete zcela zdarma stáhnout naši novou "country" desku. Kdo chce, může nám poslat libovolnou odměnu. Budeme za ni moc rádi.

Každý, kdo přispěje, podporuje vznik další desky.

Děkujeme!

Márdi, Mejla, Mejn a Pítrs.