NOVINKY //

11.07.2012 Detaily VIII

Ahoj všichni,

Jak jsem už psal vyšlo v Polsku výběrové album „fiXmisja“. Díky tomu je píseň „Stereoid“ v legendární hitparádě Polského rádia Lista przebojow sice jen na 49. místě, ale je tam. Nakopnou ji můžete hlasováním zde:  http://lp3.polskieradio.pl/notowania/ Pro hlasování je nutné se zaregistrovat po kliknutí na červené tlačítko „Glosuj“ vpravo nahoře. Ti co už někdy hlasovali se musí jen přihlásit. Ukažme Polákům, že tu není jen Helenka Vondráčková.

Prázdninové festivaly odstartoval bouřlivý RFP. Snad už bude počasí k festivalům vstřícnější. Tady všude bude o prázdninách fiXa k vidění, tanci a poslechu: 13.7. Točník, 14.7. Žďár nad Sázanou a Holešov u Plzně, 20.7. Přeštěnice, 21.7. Poděbrady a Kutná Hora, 27.7. Dobříš, 28.7. Benátská noc, 3.8. Kroměříž a Karviná , 4.8. Sázavafest, 10.8. Keltská noc, 11.8. Domažlice17.8. Smržovka, 24.8. Vroutek a Výrava, 25.8. Kolín a Sobotka, 31.8. Plzeň, 1.9. Brno a On The Road festival v Lázních Bohdaneč. Snad se někde uvidíme.

Váš ředitel San Piego rec.

01.07.2012 Stereoid přistál v Polsku!
Ahoj! Takže v Polandu vyšla deska a píseň Stereoid nasadilo Rádio Trojka do svý hitparády , kterou poslouchá celý Polsko. Připomíná to začátky Brutálního všechna:-) No když v tom klipu jezdíme polským fiatem Márdiho dědy, tak bylo jasný, že se to muselo prosadit v týhle zemi:-) Ale potřebovali bychom s tím helfnout. Jak? Stačí kliknout na odkaz a pak na růžový GLOSUJ. Následuje registrace přes email a hlasování, kdy se otevře seznam asi 200 písní:-) Stačí vybrat Stereoid a třeba se už konečně podaří dostat do první třicítky. Někteří z vás už nám takhle pomáhali-těm už stačí se jenom přihlásit. tady je odkaz http://lp3.polskieradio.pl/nowosci/
stáhnout album

Ahoj lidi!

Tady si můžete zcela zdarma stáhnout naši novou "country" desku. Kdo chce, může nám poslat libovolnou odměnu. Budeme za ni moc rádi.

Každý, kdo přispěje, podporuje vznik další desky.

Děkujeme!

Márdi, Mejla, Mejn a Pítrs.