NOVINKY //

20.04.2011 Klenoty XXV.

Ahoj všichni

klubová sezóna končí - hurá ven. Majálesová smršť začíná už v tento pátek 22.4. v Hradci Králové, 23. předposlední klubový koncert v tohoto jara ve Vysokém Mýtě a pokračují majálesy, 29. Brno, 30. Plzeň a v květnu 3. Olomuc, 5. Praha, 6. Znojmo, 7. poslední jarní klub/hospoda v Českém Krumlově, opět majálesy 11. v San Piegu, 12. ve Vsetíně a dále už jen festivaly a festválky, 13. Třinec, 20. Rokytnice nad Rokytnou, 21. Ústí nad Labem, 27.-28. Kvasfesty na Slovensku a poslední květnová akce 29. Mezi ploty v Praze. Doufám že to Márdiho hlasivky přežijí.

Tady je Márdiho pokračování Dobrodružství v zemi Jednou taky tak trochu o majálesu.  http://www.t-music.cz/magazin/mardi-z-vypsane-fixy-bloguje-dobrodruzstvi-v-zemi-jednou-majales-a-helterskelter--3862/

A tady vynalézavá pouliční bluesmanka z Běloruska: http://www.youtube.com/watch?v=dAobIpnkCNw&feature=related

Mějte se užívejte předletí

Váš ředitel San Piego rec.

07.04.2011 Klenoty XXIV.

Zdravím

dnes mám jenom rychlou zprávu, protože Márdi dopsal třetí pokračování Dobrodružství a to tu: http://www.t-music.cz/magazin/mardi-z-vypsane-fixy-bloguje-dobrodruzstvi-v-zemi-jednou-fiatovy-casy--3810/

V oddíle koncerty jsou dopsány akce až do konce července 2011.

Jo a podařilo se trochu narychlo domluvit koncert v chrudimské Agora a to na 15.4.2011. Ve 20 hod začně kapela Punkárna a pak VF.

Mějte se

Váš ředitel San Piego rec.

stáhnout album

Ahoj lidi!

Tady si můžete zcela zdarma stáhnout naši novou "country" desku. Kdo chce, může nám poslat libovolnou odměnu. Budeme za ni moc rádi.

Každý, kdo přispěje, podporuje vznik další desky.

Děkujeme!

Márdi, Mejla, Mejn a Pítrs.