NOVINKY //

28.01.2011 Klenoty XXI.

Ahoj všichni

zdravím ze San Piega. Polehávání pomalu končí a blíží se první letošní koncert na tradiční akci Animálfest. Proběhne ve čtvrtek 3.2.2011 v L klubu v Pardubicích ( u městsých lázní) a kromě VF zahrají Sto zvířat, Baumaxa, Volant, Posmrtné zkušenosti a Poletíme?. To vše za 100 Kč začíná v 19:30 a končí až nad ránem při odjezdech prvních vlaků a autobusů protože jsou v pátek pololetní prázdniny. Výtěžek akce je věnován na záchranné stanice pro handicapované živočichy v Jaroměři a Vendolí u Svitav.

Stala se pro mě neskutečná věc. Na skladu nám zbývá posledních 53 ks vinylů Klenot. Nevěřil bych tomu. Pítrsi měl jsi pravdu. (Živáče z RFP zbývá o trochu víc, 116 ks.)

Hele a tuhle kapelu znáte? The Joy Formidable http://www.youtube.com/watch?v=TN1VQNEWVFc   Mimochodem jim 24.1.2011 vyšla debutová deska.

Mějte se krásně a těšme se na jaro

Váš ředitel San Piego rec.

06.01.2011 Klenoty XX.

Ahoj všichni,

Vítám vás v roce jedenáctém a přeji vám, aby byl tenhle rok dobrý a vy si užili každou jeho minutu.

V lednu není žádný koncert, ale to neznamená, že se nic neději. Naopak, fiXa začíná přemýšlet o novém albu, které by mohlo i letos vyjít. Zatím se přesně neví kdy a ani se neví kde se bude nahrávat, ale na to je zatím čas.

V obchodech zuří povánoční slevy a tak jedna dorazila i do našeho obchůdku taky: „Cédo za kilo a tričko za dvě“. Takže ode dneška na celých 11 dní (do 17.1.11 do půlnoci nebo do vyprodání zásob) budou všechna trička za 200 Kč a cédéčka za 100 Kč.

Pamatujete ještě na koncerty v roce 2006? To naším hostem byla polská kapela Hey (www.hey.pl) . Tady si ji připomeňme: http://www.youtube.com/watch?v=Czujclci6uA

Zatím se mějte a vydržte, jaro příjde.

Váš ředitel San Piego rec.

stáhnout album

Ahoj lidi!

Tady si můžete zcela zdarma stáhnout naši novou "country" desku. Kdo chce, může nám poslat libovolnou odměnu. Budeme za ni moc rádi.

Každý, kdo přispěje, podporuje vznik další desky.

Děkujeme!

Márdi, Mejla, Mejn a Pítrs.