NOVINKY //

29.09.2010 Klenoty XVII

Ahoj všichni

Kluci jsou zpět v rodné domovině. Trošku zápasí s časovým posunem a mají šikmější oči , ale jsou to pořád oni. Tady pár slov od nedospaného Márdiho:

 

Zdar lidi!

Tak jsme zpátky z Japanu. Bylo to neuvěřitelný dobrodružství! Japonsko nás pěkně energeticky nakoplo-teď to sepíšu a pak to šoupnu na blog. Asi to bude na kapitoly, protože toho bylo hodně-dneska se na to vrhnu. Vydržte a zatím, než to já sepíšu, nám třeba pomožte v prestižní polský hitparádě,která funguje už 25 let a nikdy tam žádná česká kapela nebyla. Klenot překvapivě postoupil do semifinále:)), tak by bylo super se tam udržet a postoupit dál. Odkaz napíše ředitel. Registrace je trochu vopruz, ale dá se to zvládnout. Díky moc! Japonci říkaj "Domo Arigato!

 Taky nás čeká Slovensko, ale v pátek a v sobotu budeme v Čechách. Valašské Klobouky – to je trochu neznámo, tam jsme ještě nehráli a legendární Kutná Hora, kde jsme nehráli strašně dlouho a bylo to ( a snad  zase bude) naše hodně oblíbený místo. Snažím se přehodit mozek do místního času. Tak zatím! Márdi

 

Tak teď já. Ten odkaz je pořád stejný jako v minulých Klenotech : http://lp3.polskieradio.pl/notowania/ Hlasuje se kliknutím na červené pole „Glosuj“ a musíte se poté registrovat. Hlasovat lze pro 10 písní a jen do pátku 1.10. a to do 12 hodin.

 

Váš ředitel San Piego rec.

17.09.2010 Klenot v Polsku

Ahoj všichni

Jak už jsme psali hrálo Polskie Radio Trojka písničku jako píseň dne a současně byla píseň zařazena do „širšího výběru“ do hitparády Lista przebojow což je docela solidní a v Polsku prestižní hitparáda, která funguje už přes 25 let. Současné pořadí je zde: http://lp3.polskieradio.pl/notowania/ Aby se Klenot dostal do této hitparády musíme pro ní hlasovat a to zde: http://lp3.polskieradio.pl/nowosci/ ale musíte se předtím registrovat a to na téže stránce po kliknutí na červené tlačítko „Glosuj“ se ukáže nové okno a znovu klikni na text „Zarejestruj sie“ a pak se vyplní login, hesle a email. Jako při každé jiné registraci. Může se hlasovat pro 10 písní. Dostaneme Klenot do polské Listy przebojow kde zatím žádná česká kapela nebodovala?? Uvidíme.

Váš ředitel San Piego Rec.

15.09.2010 VF PL

Ahoj

Polske radio TRÓJKA nasadilo pro dnesni den Klenot jako pisen dne:) pokud si chcete poslechnout jak zni VF na polskem radiu muzete po 13 a 16 hod tady.

14.09.2010 podzim tour
Nové koncerty do konce roku doplněny. dydla@ameba.cz
08.09.2010 Klenoty XVI

Ahoj Všichni,

předevčírem jsme byli s Márdim a Pítrsem v hospodě a při obecných pivních řečech Márdi přišel s tím že vlastně 9.9. to bude rok co je Klenot na světě a co s tím uděláme??? Vzhledem k tomu, že má kapela volno asi nic moc velkého, tak nás napadlo, že od dnešní půlnoci do půlnoci 10.9.2010 klesne na našem internetovském obchodě prodejní cena CD Klenot a LP Klenot na výrobní náklady (nepočítáme-li nahrávací studio). CD bude za 65 Kč a LP za 100 Kč. Chcete-li pořídit krásný a levný dárek nebo krásnou výzdobu svého příbytku, máte možnost. Druhá věc bude, že Pítrs umístí na vypsaná fiXa TV nový klip se záběry z koncertu na RFP - http://www.youtube.com/user/vypsanafiXaTv#p/ 

zatím se mějte

Váš ředitel San Piego Rec.

stáhnout album

Ahoj lidi!

Tady si můžete zcela zdarma stáhnout naši novou "country" desku. Kdo chce, může nám poslat libovolnou odměnu. Budeme za ni moc rádi.

Každý, kdo přispěje, podporuje vznik další desky.

Děkujeme!

Márdi, Mejla, Mejn a Pítrs.