NOVINKY //

30.03.2010 Klenoty XIII

Ahoj všichni,

fiXa jako nominovaná na ceny Anděl 2009 zahraje na předávání v Incheba aréně v Praze 17.4.2010. FiXa tam zahraje jednu píseň z alba Klenot. Kterou jí radíte ?? Napište na fixa1982@seznam.cz  Předávání bude i v přímém přenosu na Nově.

Hrozně to letí a první jarní týden je za námi. Slevový týden docela zafungoval. Jestli jste to nestihli nevadí, prodlužujeme to na celý duben!!!

V tomtéž měsíci fiXa zahraje: 3.4. Litovel, 4.4. Český Krumlov, 9.4. Praha-Kbely, 10.4. Luka u Jihlavy, 16.4. Litomyšl, 23.4. Hradec Králové-Majáles a Jistebnice, 24.4. Příbram, 30.4. Praha-Majáles.

Dnes ještě jednu příhodu. Vesele si prodávám v Kolíně ve Starých lázních. Po koncertě se přes „dav“ kupujících prodere chlapík v durch propocené košili. „Vezmu si tohle tričko““říká a dává mi 400Kč. Já na to :“Jasně, je tvoje. Ještě ti vrátím dvě kila.“ Chlapík bere tričko, odchází a přes rameno mi sděluje: „Zbytek nech kapela na další dobrou desku.“ Jak jsem psal minule, lidé jsou různé. Vzkaz pro takové. Děkujeme za podporu, už jen za to že chodíte na koncerty.

Váš ředitel San Piego rec
30.03.2010 kasparek-aukce
Kasparek natocil k predani penez z aukce bot a Mardiho kytary video - tady je http://www.youtube.com/watch?v=S-DskJgmNoc
16.03.2010 Klenoty XII.

Ahoj všichni,

Kdo byl v neděli v LMB musel být spokojen. Detroit 7 – nekompromisní parta s obrovskou energií a poté fiXa, která se nenechala od Japonců zahanbit. Fakt skvělá akce!!

Tiskem proběhly užší nominace na výroční ceny Akademie populární hudby Anděl 2009. FiXa je nominována v kategorii skupina roku a album roku se dostalo mezi pět nejlepších. Jakpak to asi dopadne? Více třeba zde:  

http://kultura.idnes.cz/nominace-na-andely-debutujici-charlie-straight-maji-sanci-na-tri-sosky-1er-/andel.asp?c=A100315_214006_andel_tt

Klenot je v podstatě jarní album, proto bude po celý první jarní týden na našich stránkách za lidovku. Mít jedno z pěti alb roku 2009 za kilo je docela lákavá nabídka ne? http://www.cenyandel.cz/cz/nominace.html Pro ty co chtějí doplnit své sbírky o originály starších alb taky něco nabídneme. Takže 21.3.10 mrkněte na naše stránky.

Ještě příhodu o které dost přemýšlím. Vesele si prodávám na plzeňském Žebříku a přijde maník a že by si vzal tuhle placku, ale má jen dvacku. V duchu si říkám, chudák ten dopad´, kolik sem bylo vlastně vstupný, že bych mu slevil? Kouknu na hodinky a říkám: „Čeče půl desátý a ty máš jen dvacku? Určitě tu máš kámoše co ti bůra půjčí“. Za pět minut byl zpátky a dává mi 25 Kč a říká : „Víš já jsem tě jenom zkoušel.“ Lidé jsou různé. Vzkaz pro takové: hrajte férovku, protože tahle kapela je férová.

Váš ředitel San Piego rec.

10.03.2010 Vlajka pro Tibet
tibet
07.03.2010 soutěž lmb a ost

Ahoj!

Vyhlašujeme soutěž o 20! volných lístků na pražskej koncert v LMB a o 5 lístků na koncerty v Herálci a v Moravský Třebový. Otázka se týká naší poslední desky. Přes co skáčou  hrdinové písně Závod?? Odpovědi pište na tyto emaily

fixavpraze@centrum.cz   pro koncert v Praze

fixavheralci@centrum.cz  pro koncert v Herálci

fixavdukuduku@centrum  pro koncert Moravský Třebový

Prvních 20(5), kteří odpoví správně bude mít lístek u vstupu na JMÉNO a PŘÍJMENÍ!!!!, který bude uvedený společně s odpovědí v emailu.

 

 

stáhnout album

Ahoj lidi!

Tady si můžete zcela zdarma stáhnout naši novou "country" desku. Kdo chce, může nám poslat libovolnou odměnu. Budeme za ni moc rádi.

Každý, kdo přispěje, podporuje vznik další desky.

Děkujeme!

Márdi, Mejla, Mejn a Pítrs.