NOVINKY //

29.11.2010 japo dobr

Historie našeho japonskýho dobrodružství se pomalu chýlí ke konci-tady je  pátá část

http://www.t-music.cz/magazin/mardi-z-vypsane-fixy-bloguje-fixa-v-japonsku-cast-pata--3347/

22.11.2010 4v1

Ahoj všichni!

Za měsíc jsou tady vánoce a tak jsme připravili speciální dárkovou akci, která proběhne na dvou největších koncertech v Praze (akce 4v1 24.11.2010) a v Brně (Fléda 14.12.2010). Kdo navštíví tyto akce bude mít možnost získat naše poslední CD Klenot za výhodnou cenu 100,-Kč a to ještě s podpisem nebo s věnováním přímo po koncertě, protože se k mému butiku dostaví po koncertě zcela určitě Márdi a možná i Pítrs či Mejla s Mejnem. Pro ty, co se na tyhle akce nedostanou připravíme podobnou dárkovou akci na našich stránkách, tak vydržte a nenadávejtei, že v Praze ani Brně nebudete.

A pro ty, které slevy nezajímají otázka: Znáte The Dead Wheather?? Tady malá ukázka: http://www.youtube.com/watch?v=WyYh2BlSHOA

Váš ředitel San Piego rec.

19.11.2010 Klenoty XX

Ahoj všichni,

nové pokračování Japonského deníku zatím není. Márdi nestíhá, v úterý Plzeň s Detroit7, ve středu koncert Detroit7 v Praze, včera Havířov a dneska Choceň. Takže pokračování bude nejspíš v pondělí. Je tu jen krátký rozhovor s Márdim:http://www.t-music.cz/magazin/vypsana-fixa-polsko-je-zlata-lod-ale-kdo-nema-pesaka-nema-sanci--3329/hlavní je ale  informace, že Duchové se díky vašemu hlasování dostali překvapivě do první desítky na T-music. Hlasujme tedy dále zde:http://www.t-music.cz/t-music-chart/

Díky!

tady se mrknete na loňský festival Isle of Wight: http://www.youtube.com/watch?v=KDC-M-vpkSM

Váš ředitel San Piego rec.

PS: Jo a ještě jednou pruzení s hlasováním tentokrát do Listy przebojow: http://lp3.polskieradio.pl/notowania/ Klenot se ještě drábkem drží, ale bez vaší pomoci padne.

11.11.2010 Klenoty XIX.

Ahoj všichni

Márdi vypustil čtvrté pokračování japonského cestování tady

http://www.t-music.cz/magazin/mardi-z-vypsane-fixy-bloguje-fixa-v-japonsku-cast-ctvrta--3303/?WT.ac=M_mardi-z-vypsane-fixy-bloguje-fixa-v-japonsku-cast-ctvrta--3303

Klip k písni „Duchové“ jste už asi viděli a možná víte že, autorkou je Silvie Lišková alias Akela Taka (další její práce na www.akelataka.com ), která už vytvořila spolu s Honzou Hrdinou alias Steroidem klip na „Leďnáčky“. Co ale možná ještě nevíte je, že byl tento klip nasazen v T-music chart. Je to čistě amatérský klip mezi všemi těmi profesionálními, tak ho tam podržme. Hlasuje se zde:http://www.t-music.cz/t-music-chart/a stačí jen klikat bez registrace a to jednou denně.

A tady se koukněte kdo taky hledá svou mysl: http://www.youtube.com/watch?v=_tQL2vOhzf0

Jo a prosím nezapomeňte na Listu przebojow: http://lp3.polskieradio.pl/notowania/ Klenot se drží zuby nehty, ale bez vaší pomoci se neudrží.

Mějte se krásně a hledejme svou mysl

Váš ředitel San Piego rec.

11.11.2010 jihlava-out
Koncert 20.11 v Jihlavě je bohužel zrušen ze strany pořadatele. Termín se pokusíme nahradit na jaře. dydla@ameba.cz
10.11.2010 soutěž lístky

Ahoj lidi!

Dlouho nebyla žádná soutěž o lístky na koncerty a tak zase jednu vyhlašujeme.

Jde o koncerty v Děčíně a v Jánských Lázních a soutěžíme o deset lístků na každý koncert!

Otázka je jednoduchá- Napište na jakou píseň je náš poslední animovaný klip. Deset nejrychlejších vyhrává. Odpověd společně s vaším jménem! pište na tyto emaily-

fixavdecine@atlas.cz- Děčín

fixavjanskychlaznich@atlas.cz -Jánské Lázně

 

03.11.2010 inbox
Ahoj všem,
 
v pátek v 17:00 a v sobotu v 18:00 hodin vysilá TV Óčko Inbox speciál s Fixou z koncertu v Karlových Varech.
Počet stažení 0014697

Ahoj lidi!

Tady je pro Vás ke stažení naše EP Čtyři slunce, které jsme vydali ke stejnojmennému filmu Bohdana Slámy. Je na něm pět songů, jeden zvláštní bonus a dialogy, který uváděj jednotlivý písně.

Co s tím můžete udělat?

  1. nedělat nic,
  2. stáhnout si EP a poslouchat,
  3. stáhnout si EP, poslouchat ho a odměnit nás jakoukoliv částkou v rozmezí koruna až nekonečno korun na účet 2107698153/0800,
  4. objednat si EP v našem e-shopu.

V době probíhající diskuze a polemiky mezi piráty a nepiráty prohlašujeme toto:

Když si to někdo stáhne a nedá nám nic, nevadí, ale plácat po zádech ho za to nebudeme. Když nám někdo něco pošle, potěší nás to a dotyčný jedinec tímto projeví svůj charakter a zároveň respekt k naší partě. Američané říkají: vote by wallet. Volně přeloženo: zaplatím za to, co se mi zdá dobrý.:)

Celou desku jsme nahráli za peníze, které jste nám dali za naše předešlá alba (Klenot, VFRFP, Detaily). Náš label jsme my čtyři a ředitel. Vaše peníze jdou do naší hudby, a to je podle nás čistej model. Doufáme, že je pořád trvale udržitelnej.

Děkujeme všem, co se rozhodnout za desku zaplatit. Mužete přispět kartou, převodem z účtu nebo elektronickým bankovnictvím. Poplatky za převody jsou únosné. Zaplatit lze také pomocí SMS. Je to asi nejpohodlnější, ale o zaslanou částku se musíme dělit s operátory.

Záleží jenom na Vás, co uděláte.:)

VF

Ahoj lidi!

Tady je naše deska. Každej si tu desku může stáhnout, poslechnout a pak se rozhodnout, zda si něco zasloužíme. Pak může poslat libovolnou částku přímo na náš účet. Je to pro nás nejlepší podpora a všechny takhle poslaný peníze jdou za náma nejen na další desku Vypsaný fiXy, ale i na další projekty, který mají smysl. Nesmírně si vážíme každýho, kdo takto učiní, protože to udělá, i když nemusí.

Díky vám se to dá. DÁ SE TO DÁT!

DĚKUJEME MÁRDI, PÍTRS, MEJLA

stáhnout cd + texty koupit v našem e-shopu
stáhnout cd + texty
mp3 105 mb flac 491 mb

Ahoj lidi! Vítáme vás!

Jste tady a můžete si úplně v klidu stáhnout naši novou desku i s bookletem.
Zkuste to ještě malou chvíli vydržet a přečíst si pár následujících řádků.
Nejdřív bychom Vám chtěli poděkovat.

Za co?

Děkujeme Vám za Váš zájem o naší partu!
Jsme rádi, že Vám opět můžeme po třech letech něco novýho nabídnout.
Byla to fuška a dalo nám to zabrat. Mentálně, fyzicky a samozřejmě i finančně.
Nahrávka trvá 42 minut a 24 vteřin.
Stažená je za pár chvil. Ale ještě chvilku počkejte..

Každej z Vás má opět čtyři možnosti. Buď stáhnout a poslouchat nebo stáhnout a poslat dle svého uvážení libovolnou částku na náš účet a poslouchat nebo stáhnout, poslouchat a pak případně poslat libovolnou částku. Poslední varianta je, že si to stáhneš a pak si třeba koupíš v našem shopu cokoliv uznáš za vhodné.
Všechny peníze, který utržíme za prodej našich nahrávek a ostatního merchandise dáváme na jednu hromadu a nikdy ji nerozdělujeme. Když přijde čas, tak větší část peněz vezmeme a zaplatíme z ní další nahrávku a následně pak klipy, cd nebo vinyly - prostě vše, co je třeba. Děláme to takhle celou dobu - každá deska vydělává na tu další. Kdo chce, ten nás může podpořit - podporuje tak vznik další desky. Platba zaslaná přímo na náš účet je nejlepší – poplatky jsou minimální.

To je vše. Bez Vás by to nešlo.

Márdi, Mejla, Mejn a Pítrs.

stáhnout cd + texty koupit v našem e-shopu
stáhnout cd + texty
mp3 105 mb waw 491 mb

Ahoj lidi!

Tady si můžete zcela zdarma stáhnout naši novou desku i s bookletem. Kdo chce, může nám poslat libovolnou odměnu. Budeme za ni moc rádi.

Každý, kdo přispěje, podporuje vznik další desky.

Děkujeme!

Márdi, Mejla, Mejn a Pítrs.

stáhnout album

Ahoj lidi!

Tady si můžete zcela zdarma stáhnout naši novou "country" desku. Kdo chce, může nám poslat libovolnou odměnu. Budeme za ni moc rádi.

Každý, kdo přispěje, podporuje vznik další desky.

Děkujeme!

Márdi, Mejla, Mejn a Pítrs.

stáhnout album koupit v našem e-shopu

Ahoj lidi!

Tady si můžete zcela zdarma stáhnout naši novou desku i s bookletem. Kdo chce, může nám poslat libovolnou odměnu. Budeme za ni moc rádi.

Každý, kdo přispěje, podporuje vznik další desky.

Děkujeme!

Márdi, Mejla, Kryštof a Pítrs.

stáhnout album koupit v našem e-shopu

Ahoj lidi!

Tady si můžete zcela zdarma stáhnout naši novou desku i s bookletem. Kdo chce, může nám poslat libovolnou odměnu. Budeme za ni moc rádi.

Každý, kdo přispěje, podporuje vznik další desky.

Děkujeme!

Márdi, Mejla, Kryštof a Pítrs.