NOVINKY //

27.09.2007 novinka - 2007-09-27
Kdo chce může podpořit Dezoláta na Radiu 1 ve Velký sedmě
24.09.2007 Márdi Host Óčka
Ve středu 26.9. v 18:00 bude Márdi na Óčku v pořadu "Host Óčka". Koho zajímají informace spojené s novou deskou může tento pořad vstřebat okem i uchem. Reprízy proběhnou 27.9. ve 12:00 a 29. září ve 14:00.
24.09.2007 novinka - 2007-09-24
Podrobnější a detailnější rozbor nových písní si můžete přečíst v historii
24.09.2007 Dezolát na RockZone
Na této adrese můžete podpořit Barovou turistiku na radiu RockZone.
23.09.2007 novinka - 2007-09-23
Soutěž skončila. Správná odpověd je Honza Muchow, Ondra Pečenka případně Dušan Neuwerth.Přišlo velmi mnoho odpovědí-vypadá to, že o křest je docela zájem a tak doporučujeme využít k jistému zisku lístku využít předprodej. Vstup je celkem nízkej-100,- v předprodeji a 130,- na místě. Každý,kdo dostal odpověd, že vyhrál lístek, bude napsanej u vstupu a tak se dostane dovnitř.
20.09.2007 Historie pokračuje!
Pro největší zvědavce je v sekci "historie" popsána další část historie nahrávání naší nový desky.
11.09.2007 11.9.2007
Reportáž z natáčení TV Stream zde: http://www.stream.cz/clanek/1489-stane-se-nova-fixa-fenomenem/
06.09.2007 5.9.2007
Ahoj všem. V sekci program jsou aktualizované koncerty VF na říjen tohoto roku. Tenhle měsíc je věnován především společným dvojkoncertům s kapelou Horkýže Slíže, tak věříme, že vám touhle kombinací uděláme radost. Co se týče zveřejnění samostatného tour k novému CD „Fenomén“ - listopad a prosinec, prosím ještě o chvilku strpení, než celý rozpis dáme na web, dolaďují se poslední detaily. Jinak nový klip už se vyrábí a brzy ho uvidíte. Bude to videoklip k písni Dezolát z filmu Václav, který se právě natáčí a kluci si v něm zahráli sami sebe, kapelu - vypsanou fiXu. Film je o lidech kterým dal Havel amnestii, v hlavní roli Ivan Trojan, který si také ve filmu s klukama zazpívá jednu pecku přímo na podiu. Film se do kin uvádí v lednu 08, režíruje ho Jiří Vejdělek a vy se na ochutnávku z něj můžete těšit v podobě prvního klipu z nového CD. Klip byste měli vidět ve všech našich hudebních pořadech a na stanici Óčko, kde mj. proběhne 15.10 "Den s vypsanou fiXou" a od 11 do 17.10 můžete soutěžit v SMS soutěži Óčka, ceny pro výherce jsou kompletní diskografie VF včetně nového CD. Dále na Óčku proběhne klipový speciál a odvysílání celého živého koncertu z DVD – „Před náma jedeme my“, přesný termín dáme ještě vědět. Další novinky čekejte co nejdřív. Mějte se hezky.. dydla@ameba.cz
Počet stažení 0014707

Ahoj lidi!

Tady je pro Vás ke stažení naše EP Čtyři slunce, které jsme vydali ke stejnojmennému filmu Bohdana Slámy. Je na něm pět songů, jeden zvláštní bonus a dialogy, který uváděj jednotlivý písně.

Co s tím můžete udělat?

  1. nedělat nic,
  2. stáhnout si EP a poslouchat,
  3. stáhnout si EP, poslouchat ho a odměnit nás jakoukoliv částkou v rozmezí koruna až nekonečno korun na účet 2107698153/0800,
  4. objednat si EP v našem e-shopu.

V době probíhající diskuze a polemiky mezi piráty a nepiráty prohlašujeme toto:

Když si to někdo stáhne a nedá nám nic, nevadí, ale plácat po zádech ho za to nebudeme. Když nám někdo něco pošle, potěší nás to a dotyčný jedinec tímto projeví svůj charakter a zároveň respekt k naší partě. Američané říkají: vote by wallet. Volně přeloženo: zaplatím za to, co se mi zdá dobrý.:)

Celou desku jsme nahráli za peníze, které jste nám dali za naše předešlá alba (Klenot, VFRFP, Detaily). Náš label jsme my čtyři a ředitel. Vaše peníze jdou do naší hudby, a to je podle nás čistej model. Doufáme, že je pořád trvale udržitelnej.

Děkujeme všem, co se rozhodnout za desku zaplatit. Mužete přispět kartou, převodem z účtu nebo elektronickým bankovnictvím. Poplatky za převody jsou únosné. Zaplatit lze také pomocí SMS. Je to asi nejpohodlnější, ale o zaslanou částku se musíme dělit s operátory.

Záleží jenom na Vás, co uděláte.:)

VF

Ahoj lidi!

Tady je naše deska. Každej si tu desku může stáhnout, poslechnout a pak se rozhodnout, zda si něco zasloužíme. Pak může poslat libovolnou částku přímo na náš účet. Je to pro nás nejlepší podpora a všechny takhle poslaný peníze jdou za náma nejen na další desku Vypsaný fiXy, ale i na další projekty, který mají smysl. Nesmírně si vážíme každýho, kdo takto učiní, protože to udělá, i když nemusí.

Díky vám se to dá. DÁ SE TO DÁT!

DĚKUJEME MÁRDI, PÍTRS, MEJLA

stáhnout cd + texty koupit v našem e-shopu
stáhnout cd + texty
mp3 105 mb flac 491 mb

Ahoj lidi! Vítáme vás!

Jste tady a můžete si úplně v klidu stáhnout naši novou desku i s bookletem.
Zkuste to ještě malou chvíli vydržet a přečíst si pár následujících řádků.
Nejdřív bychom Vám chtěli poděkovat.

Za co?

Děkujeme Vám za Váš zájem o naší partu!
Jsme rádi, že Vám opět můžeme po třech letech něco novýho nabídnout.
Byla to fuška a dalo nám to zabrat. Mentálně, fyzicky a samozřejmě i finančně.
Nahrávka trvá 42 minut a 24 vteřin.
Stažená je za pár chvil. Ale ještě chvilku počkejte..

Každej z Vás má opět čtyři možnosti. Buď stáhnout a poslouchat nebo stáhnout a poslat dle svého uvážení libovolnou částku na náš účet a poslouchat nebo stáhnout, poslouchat a pak případně poslat libovolnou částku. Poslední varianta je, že si to stáhneš a pak si třeba koupíš v našem shopu cokoliv uznáš za vhodné.
Všechny peníze, který utržíme za prodej našich nahrávek a ostatního merchandise dáváme na jednu hromadu a nikdy ji nerozdělujeme. Když přijde čas, tak větší část peněz vezmeme a zaplatíme z ní další nahrávku a následně pak klipy, cd nebo vinyly - prostě vše, co je třeba. Děláme to takhle celou dobu - každá deska vydělává na tu další. Kdo chce, ten nás může podpořit - podporuje tak vznik další desky. Platba zaslaná přímo na náš účet je nejlepší – poplatky jsou minimální.

To je vše. Bez Vás by to nešlo.

Márdi, Mejla, Mejn a Pítrs.

stáhnout cd + texty koupit v našem e-shopu
stáhnout cd + texty
mp3 105 mb waw 491 mb

Ahoj lidi!

Tady si můžete zcela zdarma stáhnout naši novou desku i s bookletem. Kdo chce, může nám poslat libovolnou odměnu. Budeme za ni moc rádi.

Každý, kdo přispěje, podporuje vznik další desky.

Děkujeme!

Márdi, Mejla, Mejn a Pítrs.

stáhnout album

Ahoj lidi!

Tady si můžete zcela zdarma stáhnout naši novou "country" desku. Kdo chce, může nám poslat libovolnou odměnu. Budeme za ni moc rádi.

Každý, kdo přispěje, podporuje vznik další desky.

Děkujeme!

Márdi, Mejla, Mejn a Pítrs.

stáhnout album koupit v našem e-shopu

Ahoj lidi!

Tady si můžete zcela zdarma stáhnout naši novou desku i s bookletem. Kdo chce, může nám poslat libovolnou odměnu. Budeme za ni moc rádi.

Každý, kdo přispěje, podporuje vznik další desky.

Děkujeme!

Márdi, Mejla, Kryštof a Pítrs.

stáhnout album koupit v našem e-shopu

Ahoj lidi!

Tady si můžete zcela zdarma stáhnout naši novou desku i s bookletem. Kdo chce, může nám poslat libovolnou odměnu. Budeme za ni moc rádi.

Každý, kdo přispěje, podporuje vznik další desky.

Děkujeme!

Márdi, Mejla, Kryštof a Pítrs.